E-RANDEVU

SİSTEME GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

REMEDY HOSPİTAL E-SONUÇ ve E-RANDEVU KULLANMA KLAVUZU

YENİ KAYIT (HASTANEMİZE HİÇ GELMEMİŞ HASTALAR):

Yeni kayıt butonu ile hastanemize daha önce gelmemiş hastalarımızın sistemimize kayıt olması amacıyla kullanılabilir. Aşağıdaki alanları doldurup kayıt butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Daha sonra aşağıdaki gibi bir not göreceksiniz. Bu arada Cep telefonunuza şifreniz gelecektir.

Tc kimlik numaranız ve cep telefonunuza sms olarak gönderilen şifreniz ile birlikte sayfamızın size yönlendireceği giriş ekranından sisteme girebilirsiniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM (HASTANEMİZE DAHA ÖNCE GELEN HASTALAR) :

Şifremi Öğrenmek istiyorum butonuna tıklanır, Aşağıdaki ekran gelir.

- Eposta yazmanız için hastanede ilk kayıt yapılırken yada webden kayıt yapılırken eposta adresinizi yazmanız gerekmektedir. E-posta adresinizi yazıp gönder tuşuna tıkladığınızda, eposta adresiniz sistemimizde var ise şifreniz mail olarak gelecektir.

- Tc kimlik numarası yazıp gönder tuşuna tıkladığınızda o TC kimlik numaralı kayıtta han telefon numarası var ise o telefon numarasına sms olarak gönderilecektir.

Gelen şifreyi daha sonra sisteme tc kimlik numaranız yada cep telefonu numaranız ile giriş ekranına yazıp, sistemimize giriş yapabilirsiniz.

Sorun halinde sizlere yardımcı olabilmemiz için 0216 491 90 90 - 1843 numaralı telefon ve dahili numaradan ulaşabilirsiniz.